
Meer informatie
Volwassenen en kinderen > 15 jaar Kinderen vanaf 21 kg (6 jaar) Toedieningswijze De werkzame stoffen in dit middel zijn: paracetamol 240 mg en chloorfenaminemaleaat 3,2 mg. De andere stoffen in dit middel zijn: magnesiumstearaat, talk en colloïdaal silicium. Bestanddelen van de capsule: Lijfje: gepatenteerd blauw (E131), erythrosine (E127), titaandioxide (E171), gelatine. Kapje: gepatenteerd blauw (E131), titaandioxide (E171), gelatine. Wanneer mag u Rhinofebryl niet gebruiken? U bent allergisch voor één van de stoffen in dit medicijn. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van deze bijsluiter. Bij kinderen jonger dan 6 jaar. Bij ernstige leverziekten omwille van de aanwezigheid van paracetamol. Bij glaucoom (oogziekte) door hoeksluiting omwille van de aanwezigheid van chloorfenamine. Bij het achterblijven van urine in de blaas doordat de blaas niet goed geleegd kan worden (urineretentie) (bijvoorbeeld bij aandoeningen aan de urinewegen of bij bepaalde prostaatziekten) omwille van de aanwezigheid van chloorfenamine.Indicaties
Gebruik
Samenstelling
Contra indicaties