Meer informatie
Volwassenen en kinderen > 12 jaar Kinderen < 12 jaar Toedieningswijze De werkzame stof in dit geneesmiddel is ibuprofen. Ibuprofen Sandoz 200 mg filmomhulde tabletten bevat 200 mg ibuprofen per filmomhulde tablet. Ibuprofen Sandoz 400 mg filmomhulde tabletten bevat 400 mg ibuprofen per filmomhulde tablet. De andere stoffen in dit geneesmiddel zijn microkristallijne cellulose, colloïdaal siliciumdioxide, natriumcarboxymethylcellulose, magnesiumstearaat, methylhydroxypropylcellulose, titaandioxide (E 171), macrogol 400 en talk. Zie rubriek 2 "Ibuprofen Sandoz 200 mg & 400 mg filmomhulde tabletten bevatten natrium". Wanneer mag u dit middel niet gebruiken? u bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van deze bijsluiter. Of u bent allergisch voor een andere ontstekingsremmer of een andere pijnstiller met inbegrip van acetylsalicylzuur. u heeft ooit kortademigheid, astma, een lopende neus, zwelling van uw gezicht en/of handen of netelroos na gebruik van ibuprofen, acetylsalicylzuur (aspirine) of andere ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID's) doorgemaakt. als u bloedingen of een doorboring (perforatie) ter hoogte van de maag of de darmen heeft gehad als gevolg van een eerdere behandeling met een ontstekingsremmer. als u een bepaalde aandoening heeft die de neiging tot bloeden verhoogt. als u een bloeding in de hersenen (cerebrovasculaire bloeding) of andere actieve bloeding heeft. als u een aandoening van de maag of de darmen heeft of heeft gehad, zoals een zweer, bloeding of bepaalde ontstekingsziekte (bijvoorbeeld colitis ulcerosa). als u ernstig nierfalen heeft. als u ernstig hartfalen heeft. als u ernstig leverfalen heeft. als u in de laatste drie maanden van uw zwangerschap bent. bij kinderen jonger dan 12 jaar.Indicaties
Gebruik
Samenstelling
Contra indicaties