EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF
EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF

EXCEDRYN DOLOR 20 TABL 500 MG/65 MG NF

Febelco,Haleon
Normale prijs
€4,66
Aanbiedingsprijs
€4,66
Normale prijs
Inclusief BTW
Uitverkocht Vendu Ausverkauft Sold out
In voorraad
Adviesprijs  €5,82  |  je bespaart  €1,16
Eenheidsprijs
per 
Afbeelding in Gallery-weergave laden, EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF

EXCEDRYN DOLOR 20 TABL 500 MG/65 MG NF

Febelco,Haleon

€4,66

ipv €5,82

Voor 11u besteld, volgende werkdag verzonden
Gratis levering vanaf €49 in België
Verzendkost berekend bij afrekenen, gratis in België vanaf €49

Meer informatie

Omschrijving

Excedryn Pijn & Koorts is een geneesmiddel tegen koorts en pijn. Wordt uw klacht na 3 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.

Contra indicaties
  • U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
  • U bent allergisch voor fenacetine.
  • U bent jonger dan 12 jaar.
Gebruik

De aanbevolen dosering is:
Jongeren en kinderen vanaf 12 jaar (gewicht tussen 40 kg en 50 kg): maximaal 4 maal per dag 1 tablet.
Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen voor kinderen jonger dan 12 jaar.
Jongeren en volwassenen (gewicht meer dan 50 kg): tot 3 keer per dag 2 tabletten.

  • Neem de tabletten in met een glas water. Alleen oraal.
  • Niet meer dan 6 tabletten per dag nemen. Als de pijn ernstiger is of in geval van koorts, kan de maximale dagelijkse dosis worden verhoogd tot 8 tabletten per 24 uur.
  • De periode tussen twee innamen moet minstens 4 uur zijn.
  • Neem niet meer van dit middel en gebruik het niet langer dan de voorgeschreven of aangeraden periode.
  • Neem altijd de laagste effectieve dosis om uw klachten te verlichten.
  • Niet innemen in combinatie met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
  • Neem dit middel zo kort mogelijk in en alleen zolang de klachten aanhouden. Zijn de klachten na 3 dagen niet verminderd, neem dan contact op met uw arts.
Samenstelling

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en cafeïne.

De andere stoffen in dit middel zijn gepregelatiniseerd zetmeel, maïszetmeel, polyvidone, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water, hypromellose en triacetine.

Indicaties

Pijn & koorts

CNK: 4774261
Belgische webshop Belgisch
Snel geleverd Snel geleverd
Klantentevredenheid van 4,4/5 4,4/5