
Meer informatie
Koorts en pijn. Kinderen en adolescenten vanaf 12 jaar (< 50 kg) Adolescenten en volwassenen (> 50 kg) Volwassenen < 50 kg Toedieningswijze Welke stoffen zitten er in dit middel? De werkzame bestanddelen zijn paracetamol 500 mg en cafeïne 50 mg. De andere hulpstoffen in dit middel zijn: Povidone - Lactose monohydraat – Natrium saccharine -- Natrium stearylfumaraat –Colloïdaal watervrij silicium voor één zakje. Wanneer mag u dit middel niet gebruiken? als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6. Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met dit middel? Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt. Voorzichtigheid is geboden bij lichte leveraandoening, ernstige nieraandoening, glucose 6 fosfaatdehydrogenase deficiëntie, haemolytische anemie,bij alcoholisme en bij zeer magere volwassenen (< 50 kg). Gelijktijdige behandeling met geneesmiddelen die de leverfunctie beïnvloeden, dehydratie en chronische ondervoeding (lage reserves hepatisch glutathion) zijn eveneens risicofactoren voor het optreden van levertoxiciteit en kunnen de drempel voor levertoxiciteit mogelijk verlagen. De maximale dagdosis mag bij deze patiënten zeker niet overschreden worden.Indicaties
Gebruik
Samenstelling
Contra indicaties