Meer informatie
Volwassenen Kinderen Max. 1 capsule/inname en 3 capsules /24 u 10 JAAR Toedieningswijze Symptomatische behandeling van allergische rhinitis, gepaard gaande met koorts en/ of hoofdpijn. De werkzame stoffen in dit middel zijn: paracetamol 240 mg en chloorfenaminemaleaat 3,2 mg. De andere stoffen in dit middel zijn: magnesiumstearaat, talk en colloïdaal silicium. Bestanddelen van de capsule: Lijfje: gepatenteerd blauw (E131), erythrosine (E127), titaandioxide (E171), gelatine. Kapje: gepatenteerd blauw (E131), titaandioxide (E171), gelatine.Gebruik
Indicaties
Samenstelling