Panadol Plus 500mg/65mg Filmomh Tabl 20 New

Panadol Plus 500mg/65mg Filmomh Tabl 20 New

Febelco,Haleon
Prix normal
€4,66
Prix réduit
€4,66
Prix normal
Taxes incluses.
Uitverkocht Vendu Ausverkauft Sold out
In voorraad
Adviesprijs  €5,82  |  je bespaart  €1,16
Prix unitaire
par 
Toon mij het alternatief product
Charger l'image dans la galerie, Panadol Plus 500mg/65mg Filmomh Tabl 20 New

Panadol Plus 500mg/65mg Filmomh Tabl 20 New

Febelco,Haleon

€4,66

ipv €5,82

Toon mij het alternatief product
Voor 11u besteld, volgende werkdag verzonden
Gratis levering vanaf €49 in België
Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Meer informatie

Indicaties

Excedryn Pijn & Koorts is een geneesmiddel tegen koorts en pijn. Wordt uw klacht na 3 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.

Samenstelling

Welke stoffen zitten er in dit middel?

 De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en cafeïne.

 De andere stoffen in dit middel zijn gepregelatiniseerd zetmeel, maïszetmeel, polyvidone, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water, hypromellose en triacetine.

Contra indicaties

Wanneer mag u dit middel niet gebruiken?

 U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6.

 U bent allergisch voor fenacetine.

 U bent jonger dan 12 jaar.

Gebruik
  1. Hoe neemt u dit middel in?

Neem dit geneesmiddel altijd in precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.

De aanbevolen dosering is:

Jongeren en kinderen vanaf 12 jaar (gewicht tussen 40 kg en 50 kg): maximaal 4 maal per dag 1 tablet.

Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen voor kinderen jonger dan 12 jaar.

Jongeren en volwassenen (gewicht meer dan 50 kg): tot 3 keer per dag 2 tabletten.

 Neem de tabletten in met een glas water. Alleen oraal.

 Niet meer dan 6 tabletten per dag nemen. Als de pijn ernstiger is of in geval van koorts, kan de maximale dagelijkse dosis worden verhoogd tot 8 tabletten per 24 uur.

 De periode tussen twee innamen moet minstens 4 uur zijn.

 Neem niet meer van dit middel en gebruik het niet langer dan de voorgeschreven of aangeraden periode.

 Neem altijd de laagste effectieve dosis om uw klachten te verlichten.

 Niet innemen in combinatie met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.

 Neem dit middel zo kort mogelijk in en alleen zolang de klachten aanhouden. Zijn de klachten na 3 dagen niet verminderd, neem dan contact op met uw arts.

Speciale populaties:

Een arts moet worden geraadpleegd in de volgende gevallen: bij volwassenen en adolescenten die minder dan 40 kg wegen, bij chronisch alcoholisme, bij mensen met een verminderde leverfunctie, bij ouderen en bij mensen met nierfalen.

CNK: 3968617
Belgische webshop Belgisch
Snel geleverd Snel geleverd
Klantentevredenheid van 4,4/5 4,4/5