Nurofen Kind 100mg Zachte Kauwcaps 24
Nurofen Kind 100mg Zachte Kauwcaps 24
Nurofen Kind 100mg Zachte Kauwcaps 24
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, Nurofen Kind 100mg Zachte Kauwcaps 24
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, Nurofen Kind 100mg Zachte Kauwcaps 24
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, Nurofen Kind 100mg Zachte Kauwcaps 24

Nurofen Kind 100mg Zachte Kauwcaps 24

Febelco,Reckitt Benckiser Healthcare
Normaler Preis
€9,59
Aanbiedingsprijs
€9,59
Normale prijs
Einschließlich Mehrwertsteuer
Ausverkauft Vendu Ausverkauft Ausverkauft
Vorrätig
Empfohlener Preis  €11,99  |  Sie sparen  €2,40
Preis pro Einheit
per
Afbeelding in Gallery-weergave laden, Nurofen Kind 100mg Zachte Kauwcaps 24

Nurofen Kind 100mg Zachte Kauwcaps 24

Febelco,Reckitt Benckiser Healthcare

€9,59

statt €11,99

Vor 11 Uhr bestellt, am nächsten Arbeitstag versandt
Kostenlose Lieferung ab 49 € in Belgien
Versandkosten werden an der Kasse berechnet, kostenlos in Belgien ab €49

Weitere Informationen

Indikationen

De werkzame stof (die ervoor zorgt dat dit geneesmiddel werkt) is ibuprofen, een niet-steroïdale ontstekingsremmende (NSAID) pijnstiller.

Nurofen voor Kinderen 100 mg wordt gebruikt bij kinderen van 7 tot 12 jaar die 20 tot 40 kg wegen om milde tot matige pijn te verlichten. Nurofen voor Kinderen 100 mg verlaagt ook de koorts.

Wordt de klacht van uw kind na 3 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.

Zusammensetzung

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. Elke kauwcapsule bevat 100 mg ibuprofen

  • De andere stoffen in dit middel zijn: gelatine, gezuiverd water, vloeibare glucose, sucrose, fumarinezuur (E297), sucralose, citroenzuur (E330), acesulfaam K (E950), dinatriumedetaat, glycerol, appelsiensmaak, rood ijzeroxide (E172), geel ijzeroxide (E172), titaandioxide (E171), propyleenglycol en HPMC 2910/hypromellose 3cP.

Technische hulpstoffen: middellange-keten-triglyceriden, sojalecithine en stearinezuur.

Gegenanzeigen

Wanneer mag uw kind dit middel niet gebruiken?

 Als het allergisch is voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6.

 Als het ooit een overgevoeligheidsreactie heeft vertoond (zoals astma, lopende neus, huiduitslag, zwelling van het gezicht, de tong, de lippen of de keel) na inname acetylsalicylzuur of andere niet-steroïdale ontstekingsremmende geneesmiddelen (NSAID's).

 Als het allergisch is voor pindanoten of soja, aangezien dit geneesmiddel sojalecithine bevat.

 Als het een terugkerende maag- of duodenumzweer (peptisch ulcus) of -bloeding heeft of dat gehad heeft (twee of meer episoden van bewezen zweer of bloeding).

 Als het ooit een maagdarmbloeding of -perforatie vertoond heeft als gevolg van een vroeger gebruik van NSAID's.

 Als het ernstig nier-, hart- of leverfalen heeft.

 Als het een hersenbloeding (cerebrovasculaire bloeding) of een andere actieve bloeding heeft.

 Als het onopgehelderde stoornissen van de bloedvorming heeft.

 Als het ernstig uitgedroogd is (als gevolg van braken, diarree of onvoldoende vochtinname).

Niet innemen tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap.

CNK: 3546579
Belgisches Geschäft Belgisch
Schnelle Lieferung Schnelle Lieferung
Klantentevredenheid van 4,4/5 4,4/5