EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF
EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF

EXCEDRYN DOLOR 20 TABL 500 MG/65 MG NF

Febelco,Haleon
Normaler Preis
€4,66
Aanbiedingsprijs
€4,66
Normale prijs
Einschließlich Mehrwertsteuer
Ausverkauft Vendu Ausverkauft Ausverkauft
Vorrätig
Empfohlener Preis  €5,82  |  Sie sparen  €1,16
Preis pro Einheit
per
Afbeelding in Gallery-weergave laden, EXCEDRYN DOLOR  20 TABL 500 MG/65 MG NF

EXCEDRYN DOLOR 20 TABL 500 MG/65 MG NF

Febelco,Haleon

€4,66

statt 5,82 €

Vor 11 Uhr bestellt, am nächsten Arbeitstag versandt
Kostenlose Lieferung ab 49 € in Belgien
Versandkosten werden an der Kasse berechnet, kostenlos in Belgien ab €49

Weitere Informationen

Beschreibung

Excedryn Pijn & Koorts is een geneesmiddel tegen koorts en pijn. Wordt uw klacht na 3 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.

Gegenanzeigen
  • U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
  • U bent allergisch voor fenacetine.
  • U bent jonger dan 12 jaar.
Verwenden Sie

De aanbevolen dosering is:
Jongeren en kinderen vanaf 12 jaar (gewicht tussen 40 kg en 50 kg): maximaal 4 maal per dag 1 tablet.
Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen voor kinderen jonger dan 12 jaar.
Jongeren en volwassenen (gewicht meer dan 50 kg): tot 3 keer per dag 2 tabletten.

  • Neem de tabletten in met een glas water. Alleen oraal.
  • Niet meer dan 6 tabletten per dag nemen. Als de pijn ernstiger is of in geval van koorts, kan de maximale dagelijkse dosis worden verhoogd tot 8 tabletten per 24 uur.
  • De periode tussen twee innamen moet minstens 4 uur zijn.
  • Neem niet meer van dit middel en gebruik het niet langer dan de voorgeschreven of aangeraden periode.
  • Neem altijd de laagste effectieve dosis om uw klachten te verlichten.
  • Niet innemen in combinatie met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
  • Neem dit middel zo kort mogelijk in en alleen zolang de klachten aanhouden. Zijn de klachten na 3 dagen niet verminderd, neem dan contact op met uw arts.
Zusammensetzung

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en cafeïne.

De andere stoffen in dit middel zijn gepregelatiniseerd zetmeel, maïszetmeel, polyvidone, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water, hypromellose en triacetine.

Indikationen

Pijn & koorts

CNK: 4774261
Belgisches Geschäft Belgisch
Schnelle Lieferung Schnelle Lieferung
Klantentevredenheid van 4,4/5 4,4/5